Acoura Consulting Nedir?

Acoura, yalnızca yiyecek ve içecek tedarik zincirinde çalışan uzman bir şirkettir. Yemden üretime, işlemeden gıda hizmetine, perakende, konaklama ve eğlenceye kadar gıda tedarik zincirinin tüm aşamalarını temsil eden müşterilerine güvence, teftiş, teknik destek, eğitim, tavsiye ve tedarik zinciri çözümleri sunmaktadır.

50’den fazla standart için her yıl 25.000’den fazla akredite ve akredite olmayan denetim gerçekleştirir ve gıda güvenliği, sağlık ve güvenlik, yangın güvenliği, tasarım ve inşaatın tüm alanlarında çözümler sunar.

Acoura Standartları Nasıl Kullanılır?

Acoura standartlarını kullanmak size şu konularda yardımcı olur:

  • Etkili destek sistemleri geliştirin
  • Kalite standartlarının ötesine geçin
  • Kabul edilen toleranslara göre tasarım

Aklınızda Bulunsun!

Yiyecek ve içecek ürünleri için kalite kontrol ve güvenliği sağlayın.

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

APIASHRAEASMEASTMBSIIECIEEEISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.