Boiler & Pressure Vessel Code İçeriği Nedir?

ASME Boiler & Pressure Vessel Code (BPVC) kazanların, basınçlı kapların, güç üreten makinelerin ve bu makinelerin yardımcı sistemlerin, nükleer tesislerden kullanılan komponentlerin tasarımı, üretimi, bakımının yapılması ve denetlenmesi konusunda kurallar koyan en yetkili kurumlardan biridir. Bu kurallar endüstride kalite konusunda bir çerçeve oluşturmaktadır.

ASME BPVC 14 section, 30 cilt ve 16,000 sayfadan oluşmaktadır. Daha fazla bilgi için ASME BPVC Kitapçık içerik sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

ASME BPVC Standartları Nasıl Kullanılır?

ASME BPVC standartları şunları yapabilmenizi sağlar

  • Zorlu güvenlik prosedürleri oluşturun
  • Varlıkları koruyun
  • Riski en aza indirin

Aklınızda Bulunsun!

Güvenli ve güvenilir kazanlar ve basınçlı kaplar tasarlayın, inşa edin ve bakımını yapın

ASME BPVC Standartları için Kaynaklar

ASME BPVC Açılımı Nedir?

The American Society of Mechanical Engineers (ASME)  Boiler and Pressure Vessel Code (BPVC)

ASME BPVC Standartları Nedir?

Her iki yılda bir yayınlanan the ASME Boiler and Pressure Vessel Code (BPVC), kazan ve basınçlı kapların, enerji üreten makinelerin ve nükleer enerji santrali bileşenlerinin güvenli tasarımı, üretimi ve bakımı için standardı belirler. Bugün, dünyanın dört bir yanındaki Kod kullanıcıları – kazan / basınçlı kap üreticileri, operatörler, stamp holder’lar ve denetçiler – güvenlik ve uygunluğu sağlamak için güncellenmiş bilgilere her zamankinden daha fazla güveniyor.

Neden Online Standart’tan Satın Almalısınız?

  • Çoklu, özel formatlar – Online Standart, ASME BPVC‘nin basılı / basılı kopyasında 1 numaralı kaynağı, çevrimiçi aranabilir PDF ve çevrimiçi sürüm karşılaştırması için özel kaynaktır
  • En iyi fiyat – Herhangi bir yetkili distribütörden basılı / basılı kopya üzerinde daha düşük bir fiyat bulursanız, Online Standart size daha iyi hizmet sunacak  veya bu fiyatı geçecektir
  • 7/24 çevrimiçi erişim – BPVC‘ye herhangi bir internet bağlantısından, ofiste veya sahada erişin
  • % 50’ye varan tasarruf – Baskı ve çevrim içi paketler halinde daha düşük fiyatlandırmanın keyfini çıkarın
  • Sürümleri karşılaştırın – BPVC Advantage aracılığıyla evrak işleri yerine güvenliğe odaklanabilmeniz için yeni kod değişikliklerini hemen kavrayın
  • Katma değer – ASME elektronik stres tabloları, yazım hataları, yorumlama ve özel bildirimler alın
  • Ücretsiz ciltler – Basılı sürümü sipariş ettiğinizde ücretsiz ciltler alın

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

APIASHRAEASMEASTMBSIIECIEEEISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.