Aviation Handbooks and Manuals Nedir?

Havacılık el kitapları ve kılavuzları, Federal Havacılık İdaresi (FAA), Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO) ve Kuzey Atlantik Operasyon Yöneticileri (NAT OPS MGRS) gibi çeşitli ticaret kuruluşları ve devlet kurumları tarafından yayınlanmaktadır. Havacılığın her alanında profesyoneller bu yayınların sağladığı bilgileri kullanırlar.

Aviation Handbooks and Manuals Nasıl Kullanılır?

Eskiden Elektronik Devreleri Ara Bağlantı ve Paketleme Enstitüsü olarak bilinen (Institute for Interconnecting and Packaging Electronic Circuits – IPC ), elektronik endüstrisi için standartlar, şartnameler ve yönergeler yayınlar. Bu 300’den fazla belge, tasarım yönergeleri, baskılı devre kartı üretimi ve tüm tedarik zincirini kapsayan elektronik montajı dahil olmak üzere elektronikle ilgili çok sayıda konuyu kapsar.

IPC Standartları Nasıl Kullanılır?

Bu koleksiyon size şu konularda yardımcı olur:

  • Verimliliği artır
  • Yeni prosedürler benimseyin
  • Güvenlik önlemlerini artırın

Aklınızda Bulunsun!

Havacılık bilgisi erişimini birleştirin

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

APIASHRAEASMEASTMBSIIECIEEEISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.