ISE Açılımı Nedir?

The Institution of Structural Engineers (IStructE)

ISE Uzmanlığı Nedir?

The Institution of Structural Engineers, yapı mühendisliği alanında dünyanın önde gelen profesyonel kuruluşudur. 1908 yılında kurulan Kurumun şu anda 109 ülkede 22.000’den fazla üyesi bulunmaktadır. Amacı, yapısal mühendislikte mükemmelliği teşvik etmektir ve üyeleri, teknik ve profesyonel uzmanlıkları için lider olarak kabul edilmektedir.

Yapısal Mühendisler Enstitüsünün ikili bir rolü ve ikiz hedefleri vardır; eğitimli bir toplumunkiler ve meslek için nitelikli bir kurum olarak. Amaçları, ‘yapı mühendisliği bilimini ve sanatını ve inşaatta mükemmelliğe ulaşmayı teşvik etmek ve üyelerinin eğitimini ve yetkinliğini ilerletmektir.

ISE Standartları Size Ne Kazandırır?

  • Ürünlerin ve hizmetlerin geliştirilmesini sağlar.
  • Üretimin daha verimli, daha güvenli ve daha hijyenik yapılmasına katkıda bulunur.
  • Ülkeler arası adil ticareti kolaylaştırır.

Aklınızda Bulunsun!

Küresel olarak iletişimi, işbirliğini ve birlikte çalışabilirliği iyileştirin

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

APIASHRAEASMEASTMBSIIECIEEEISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.